ЛАЗАРЕНКО Олександр Миколайович

Начальник відділу земельного відділу, комунальної власності та житлово-комунального господарства

Народився 02 лютого 1960 року.

Освіта: повна вища. Закінчив Сумський державний університет.

Перед призначенням на посаду начальника відділу земельного відділу, комунальної власності та житлово-комунального господарства працював в ПАТ Укртелеком заступником директора з питань будівництва.

12 лютого 2019 року призначений на посаду начальника відділу земельного відділу, комунальної власності та житлово-комунального господарства Верхньосироватської сільської ради.

Контактний телефон: (0542) 690-006

Робочі дні

Графік прийому громадян

Понеділок – четвер:

обідня перерва:

з 12:00 до 13:00

П’ятниця:

Понеділок – п’ятниця:
з 09:00 до 12:00

Графік роботи спеціалістів

1. ПОЧКУН

Катерина Євгеніївна

спеціаліст ІІ категорії

житлово-комунального господарства

Дні прийому громадян:

понеділок, четвер

з 8:00 до 17:15

(обідня перерва з 12:00 до 13:00)

2. ТКАЧЕНКО

Анастасія Сергіївна

спеціаліст VII категорії

житлово-комунального господарства

Дні прийому громадян:

понеділок, четвер

з 8:00 до 17:15

(обідня перерва з 12:00 до 13:00)

3. ПАВЛЮЧЕНКО

Юлія Павлівна

спеціаліст І категорії

(без перерви)

Відділ земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства (далі – Відділ) є виконавчим органом Віерхньосироватської сільської ради, створюється Верхньосироватською сільською радою, підзвітний і підконтрольний сільській раді, підпорядкований виконавчому комітету сільської ради, сільському голові, секретарю сільської ради, заступнику сільського голови та керуючому справами виконавчого комітету, відповідно до розподілу обовязків, а з питань здійснення делегованих повноважень підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.

Метою Відділу є реалізація державної політики у сфері землекористування та земельних відносин, виконання повноважень власних і делегованих у сфері регулювання земельних відносин, у сфері комунальної власності та житлово-комунального господарства, забезпечення надходження коштів до бюджету з а рахунок ефективного використання земель та майна, які знаходяться у комунальній власності сільської ради, виконання рішень Верхньосироватської сільської ради та їх виконавчого комітету, розпоряджень і доручень Верхньосироватського сільського голови.

Завдання відділу:

• Організація роботи щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативних актів України;

• підвищення ефективності управління комунальною власністю; збереження комунальної власності Верхньосироватської сільської ради, створення умов її ефективного використання;

• реалізація місцевих програм у сфері житлово-комунального господарства, подання пропозицій до проектів місцевих програм соціально-економічного розвитку громади щодо поліпшення рівня комунального обслуговування населення та контролю за додержанням правил комунального обслуговування та благоустрою;

• організація консультацій з громадськістю з питань, що належать до компетенції Відділу.