Державна реєстрація актів цивільного стану

Документи, необхідні для реєстрації народження дитини, батьки якої перебувають у шлюбі:

1. заява про реєстрацію народження (зразок заяви знаходиться у секретаря виконкому);
2. оригінал медичного свідоцтва про народження дитини;
3. оригінали і копії паспортів та кодів батьків;
4. копію свідоцтва про шлюб.

Документи, необхідні для реєстрації народження дитини, де одинока мама:

2. заява про державну реєстрацію народження відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного Кодексу України;
3. оригінал медичного свідоцтва про народження дитини;
4. оригінал і копія паспорту та коду матері дитини

Реєстрація народження дитини з визнанням батьківства:

2. спільна заява матері та батька дитини на визнання батьківства;
3. оригінал медичного свідоцтва про народження дитини;
4. оригінали і копії паспортів та кодів матері і батька дитини.

Для отримання допомоги при народженні дитини, необхідно оформити свідоцтво про народження дитини, отримати ідентифікаційний номер (код) на дитину і оформити прописку на дитину.

Для отримання допомоги при народженні дитини, де одинока мама потрібно отримати Витяг про статус матері-одиначки у Сумському РВ Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального Управління юстиції у Сумській області (м. Суми, вулиця Герасима Кондратьєва, 146/1).

Документи, необхідні для реєстрації смерті:

1. лікарське свідоцтво про смерть або фельдшерська довідка;
2. паспорт і код померлого;
3. паспорт і код заявника.

Для одержання недоотриманої пенсії необхідно надати паспорт і код ЗАЯВНИКА, ЗАРЕЄСТРОВАНОГО З ПОМЕРЛИМ НА ДЕНЬ СМЕРТІ.

Документи, необхідні для реєстрації смерті:

1. лікарське свідоцтво про смерть або фельдшерська довідка;
2. паспорт і код померлого;
3. паспорт і код заявника.

Документи, необхідні для реєстрації шлюбу:

1. заява на реєстрацію шлюбу (зразок заяви у секретаря виконкому);
2. оригінали та ксерокопії паспортів та кодів наречених;
3. оригінал та копія військового квитка (якщо такий квиток є і у нареченої, то його потрібно також пред’явити).

Якщо наречені раніше перебували у шлюбі, потрібно надати оригінал та копію свідоцтва про розлучення або копію рішення суду.

Термін подачі заяви не менше одного місяця.

У разі, якщо наречена вагітна і є необхідність скорочення терміну реєстрації, необхідно надати відповідну медичну довідку.

Офіційна реєстрація шлюбу – 165,00 гривень ( плюс 0,85 грн за оформлення свідоцтва).
Неофіційна реєстрація – 0,85 грн.

Повторні свідоцтва видаються у Сумському РВ Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального Управління Юстиції у Сумській області (м. Суми, вулиця Герасима Кондратьєва, 146/1)