Склад

ПІБ Межі розташування виборчого округу
1 Округ № 1

Новік Ольга Павлівна

Село Великий Бобрик

Вулиці: Кам’яне, Тріумфальна, Садова, Сумська

2 Округ №2

Степанова Галина Вікторівна

Село Великий Бобрик

Вулиці: Курган, Однобоківка, Гайдуки, Малі Гайдуки

3 Округ №3

Курбатова Галина Іванівна

Село Великий Бобрик

Вулиці: Російська, Яр, Нова Займа, Стара Займа

4 Округ №4

Козловський Ігор Миколайович

Село Великий Бобрик

Вулиці: Черепівка, Залізняцька, Підлісся, Лісництво

5 Округ №5

Гладких Світлана Миколаївна

Село Великий Бобрик

Вулиці: Грузія, Пеньки;

провулок Пеньки

6 Округ №6

Дюкарєва Алла Олександрівна

Село Великий Бобрик

Вулиці: Пирогова, Єрьоміна, Лука.

Село Юсупівка

Вулиці: Нова, Новоселівка, Край

7 Округ №7

Рублевський Олександр Олегович

Село Малий Бобрик

Вулиці: Вигін, Крута Гора, Лісна, Лука, Мартинчик, Сад, Яр.

Село Івахнівка

Вулиця Івахнівка

8 Округ №8

Панасенко Микола Іванович

Село Стінка

Вулиці: Центральна, Привокзальна.

Село Залізняк

Вулиці: Комарова , Остапенка, Шкільна;

ЖД будка

9 Округ №9

Пономаренко Геннадій Іванович

Село Залізняк

Вулиці: Галкіна, Лісна Садова

10 Округ №10

Подольська Катерина Єгорівна

Село Верхня Сироватка

Вулиці: Краснопільський Шлях ( із № 31 по №177 та із №20 по №176), Лугова

11 Округ №11

Панченко Тетяна Михайлівна

Село Верхня Сироватка

Вулиці: Гончарна, Вулиця 8-гоБерезня (із № 54 по № 112; із № 59 по 87), Шкільна, Космічна;

провулок Ювілейний.

12 Округ №12

Заскока Олена Миколаївна

Село Верхня Сироватка

Вулиця 8-го Березня (із № 2 по № 52; із 1 по №57);

провулок Слави

13 Округ №13

Нечипоренко Зоя Олександрівна

Село Верхня Сироватка

Вулиці: Мисливська, Єдності;

провулок Квітневий

14 Округ №14

Голома Віталій Іванович

Село Верхня Сироватка

Вулиці: Садова, Отаманська, Будівельна;

провулок Шевченківський

15 Округ №15

Жиленко Людмила Вікторівна

Село Верхня Сироватка

Вулиці: Польова, Бобрицька, Прозорівська

16 Округ №16

Сосєдський Олександр Володимирович

Село Верхня Сироватка

Вулиці: Центтральна, Райдужна, Привітна, Соборна

17 Округ №17

 

Село Верхня Сироватка

Вулиці: Набережна, Краснопільський Шлях ( із №1 по №29; із №2 по №18), Піщанська, Василя Чигрина, Макаренка;

площа Козацької Слави

18 Округ № 18

Темченко Віра Петрівна

Село Верхня Сироватка

Вулиці: Правди, Вишнева, Волошкова

19 Округ № 19

Обозний Олег Олександрович

Село Верхня Сироватка

Вулиці: Харківська, Замостянська, Зарічна, Молодіжна, Затишна

20 Округ № 20

Старинський Олександр Петрович

Село Верхня Сироватка

Вулиці: Калинова (із №1по №69);

провулок Зелений, провулок Степний

21 Округ №21

Жиленко Микола Іванович

Село Верхня Сироватка

Вулиці: Мальовнича, Озерна, Господарська

22 Округ №22

Ковальчук Володимир Сергійович

Село Верхня Сироватка

Вулиця Лісна;

садівниче товариство «Хімік-3»

23 Округ №23

Воробйова Ірина Миколаївна

Село Верхня Сироватка

Вулиці: Мала Піщана, Сонячна, Монолітна, 1-ша Залізнична, Радісна

24 Округ № 24

Батура Сергій Вікторович

Село Верхня Сироватка

Вулиці: 2-га Залізнична, Народна, Добровільна, Сумська;

Садівниче товариство «Бездрицький -2»

25 Округ № 25

Лиманська Надія Миколаївна

Село Новоселиця

Вулиці: Сонячна, Тургенєва, Садова (із №2 по № 12; із №1 по №7), Кар’єрна, Набережна

26 Округ № 26

Демченко Олександр Іванович

Село Новоселиця

Вулиці: Робоча, Миру, Садова (із №9 по №35; із №14 по № 44);

ЗДБ