Вітаємо Великий Бобрик з Днем села!

Сьогодні православні християни вшановують день перенесення мощей святого Миколая Чудотворця. У народі цей день ще називають Миколая «літнього». У нашій громаді сьогодні ще День села Великий Бобрик.
Саме Миколай оберігає це затишне село з неймовірними краєвидами, серех яких прекрасне озеро з лебедями, пагорби з лісами, кінця яким не видно краю. При в’їзді в село, неможливо не побачити храм – це Вознесенська церква. Вона має три Престоли, один з яких саме Миколая.

В урочищі «Образ» також є спогади про Чудотворця. Адже, за переказами, джерело в урочищі знайшли ще чумаки, а в ньому була ікона святого Миколая.

Тож, великобобричани шанують пам’ять Миколая Чудотворця і, разом з його днем, святкують й День свого села.

Зазвичай, святкування проходять «пишно» та масово – зі співами, танцями, жартами, виступами народних колективів, смачними пригощаннями, теплими словами та щирими побажаннями.

На жаль, COVID-19 вносить свої корективи і ми не можемо порушувати карантин та нехтувати життям і здоров’ям своїх громадян. Тому масовість святкування доводиться відкласти, але слова для привітання знайдуться завжди, незважаючи ні на які віруси.

Шановні, жителі Великого Бобрика, прийміть вітання з нагоди Дня села. Нехай Великий Бобрик буде тільки процвітати. Гарних всім нам новин, нехай швидше всі недуги відступлять і ми зможемо, нарешті, почати укріплювати нашу громаду. Нехай і надалі Миколай Чудотворець оберігає вас, дарує вам здоров’я та довгих років життя.

З повагою, колектив Верхньосироватської сільської ради