ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН !!!

На виконання Протоколу №5 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.03.2020 року Верхньосироватська сільська рада повідомляє, що на в’їздах на територію м.Суми встановлено стаціонарні санітарно-карантинні пости, а саме :

• вул.Роменська ( біля розворотного кільця громадського транспорту в районі будинку №93);
  • вул.Білопільський шлях (в районі буд.№38);
  • пр-т Курський;
  • вул.Баранівська ( на кінцевій зупинці громадського транспорту);
  • вул.Харківська ( біля розворотного кільця громадського транспорту);
  • вул.Г.Кондратьєва (біля будинку №189);
  • вул.Косівщинська (а/д 0191509 Суми-Солідарне-Чернецьке)

При перетині зазначених пунктів громадяни повинні при собі мати документи, що посвідчують особу, і обов’язково пред’являти їх на вимогу працівників поліції під час зупинки транспорту, дотримуватися вимог відповідних знаків дорожнього руху, за необхідності бути готовими до огляду медичними працівниками, надати для санітарного огляду речі, багаж, транспортні засоби.

Виконком