Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора КУ «Центр з надання соціальних послуг» Верхньосироватьскої сільської ради

ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади директора КУ «Центр з надання соціальних послуг» Верхньосироватьскої сільської ради.

Кандидат на заміщення вакантної посади директора повинен відповідати наступним кваліфікаційним вимогам (згідно наказу Міністерства соціальної політики України № 518 від 29.03.2017 р.):

1. вища освіта за ступенем магістра відповідного спрямування;

2. стаж роботи у відповідній сфері не менше 5-ти років;

3. вільне володіння державною мовою.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає наступні документи:

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоду обробку персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних»;

2. автобіографія, що містить:

– прізвище, імя, по батькові;

– число, місяць, рік і місце народження;

-інформацію про громадянство;

– відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у т.ч., на виборних посадах);

– контактний номер телефону, адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;

– відомості про наявність чи відсутність судимості;

3. копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

4. мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову ( 42351, Сумський район, с. Верхня Сироватка, вул. Макаренка, буд. 36) та електронну (vs_rada@ukr.net) скриньки Верхньосироватської сільської ради.

Перелік документів є вичерпним. Особа МОЖЕ надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Конкурсний добір ведеться публічно. Під час конкурсу ведеться відео фіксація.

За додатковою інформацією щодо вимог до кандидатів на заміщення вакантних посад, документів, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до Верхньосироватської сільської ради (с. Верхня Сироватка, вул. Макаренка, 36; тел.: 690-004).

Термін прийняття документів – протягом 30-ти календарних днів із дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу (до 17 квітня 2020 року включно).