Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

1) Відділ організаційно – правового забезпечення та управління персоналом:

державний реєстратор на період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника до дня її фактичного виходу на роботу.

За додатковою інформацією щодо вимог до кандидатів на заміщення вакантних посад, документів, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до Верхньосироватської сільської ради (с. Верхня Сироватка, вул. Макаренка, 36; тел.: 690-004).

Термін прийняття документів – протягом 30-ти календарних днів із дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу (до 25 лютого 2020 року включно).