До уваги жителів громади!!!

Головне Управління Національної поліції України в Сумській області повідомляє, що, останнім часом, загострилася криміногенна ситуація в районі, а саме – почастішали випадки посягань (крадіжки) на об’єкти державного і приватного майна.

У звязку з цим, працівники поліції звертаються до громадян бути уважними та вживати заходів щодо попередження крадіжок, а саме:

• звертайте увагу на сторонніх (підозрілих) осіб в селах;

• звертайте увагу на підозрілі автомобілі (фіксуйте номера і марку), які не належать мешканцям ваших сіл;

• фізичним особам, керівникам підприємств та установ доцільно встановити системи відеоспостереження належної якості для ідентифікації зовнішності осіб в приватних оселях, установах і організаціях;

• також фізичним особам, керівникам підприємств та установ рекомендовано укласти договори з Управлінням поліції охорони в Сумській області на охорону (фізична, технічна) приватних будинків, приміщень адміністративних будівель, будинків культури, амбулаторій, шкіл та інших будівель на території ОТГ.

У будь-якому підозрілому випадку, звертайтеся до поліції або до сільської ради.