Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

від 03 грудня 2019 року № 139-ОД

село Верхня Сироватка

Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантних посад посадових осіб

місцевого самоврядування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 року №2493-ІІІ та вимог Постанови КМУ від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», у зв’язку з розширенням штатної чисельності Верхньосироватської сільської ради,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. ОГОЛОСИТИ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

1) Відділ організаційно – правового забезпечення та управління персоналом:

– державний реєстратор на період соціальної відпустки основного працівника;.

2.Начальнику відділу організаційно – правового забезпечення та управління персоналом Міняйло Світлані Миколаївні як відповідальному за кадрову роботу апарату управління сільської ради:

2.1.Забезпечити опублікування оголошення про проведення конкурсу у засобах масової інформації.

2.2.Довести зміст цього розпорядження до відома працівників апарату управління сільської ради.

2.3. Забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантних посад головою конкурсної комісії (головою сільської ради) протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення відповідно до вимог чинного законодавства України.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Тимчасово виконуючий обов’язки
сільського голови