ПРОБЛЕМА ЗІ СМІТТЄЗВАЛИЩЕМ РАНО ЧИ ПІЗНО ПРИЗВЕДЕ ДО ЕКОЛОГІЧНОЇ КАТАСТРОФИ

За межами населених пунктів на території Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області знаходиться відпрацьоване сміттєзвалище ТПВ м. Суми площею 6,3566 га. кадастровий номер 5924782900:07:001:0153, землі державної власності, які були орендовані Сумською міською радою з 25.02.2010 по 31.12.2012 року, у орендодавця Сумська районна державна адміністрація.

На сьогоднішній день процес рекультивації полігону не завершений. На території даного сміттєзвалища у південно-східній частині йде процес тління з виділенням отруйного чадного диму, який загрожує екологічному середовищу та людському здоров’ю.

Верхньосироватська сільська рада Сумського району Сумської області зверталася до всіх відповідних інстанцій.

На звернення не було відреаговано.