XXX сесія VII скликання від 30 вересня 2019 року

1. Про обрання секретаря Верхньосироватської сільської ради.
2. Про звіт про виконання бюджету Верхньосироватської сільської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.

3. Про внесення змін до рішення від 13.11.2018 року «Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Верхньосироватської сільської ради на 2019 рік».
4. Про внесення змін до рішення Верхньосироватської сільської ради від 24.12.2018 року «Про бюджет Верхньосироватської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

5. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку села Верхньосироватської сільської ради на 2019 рік.

6. Про розподіл коштів іншої субвенції Сумської міської ради на 2020 рік.
7. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Верхньосироватської сільської ради на 2020 рік.
8. Про внесення змін до складу тендерного комітету для організації та проведення процедур закупівель.
9. Про внесення змін до рішення Верхньосироватської сільської ради від 21.11.2017 року «Про утворення постійних комісій та затвердження їх складу».
10. Про внесення змін до рішення Верхньосироватської сільської ради від 24.06.2019 року «Про внесення змін до штатного розпису КНП «ЦАЗПСМ» Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області».
11. Про внесення змін до рішення Верхньосироватської сільської ради від 31.07.2019 року «Про обрання секретаря Верхньосироватської сільської ради».
12. Про внесення змін до штатної чисельності Верхньосироватського ЗДО (ясла-садок) «Сонечко».
13. Про прийняття звукотехнічної апаратури до комунальної власності Верхньосироватської сільської ради.
14. Про надання дозволу на списання основних засобів.
15. Про затвердження Порядку відбору осіб на навчання за кошти, передбачені в обласному бюджеті для навчання працездатного населення сільської місцевості.
16. Про розгляд заяви громадянки Макошенець Ірини Сергіївни (онкозахворювання).
17. Про розгляд заяви громадянки Герман Ніни Миколаївни (онкозахворювання).
18. Про розгляд заяви громадянина Бойка Юрія Вікторовича (онкозахворювання).
19. Про розгляд заяви громадянина Харченка Віктора Анатолійовича (онкозахворювання).
20. Про розгляд заяви громадянина Абрамця Олександра Володимировича (онкозахворювання).
21. Про розгляд заяви громадянки Жиленко Людмили Вікторівни (онкозахворювання).
22. Про розгляд заяви громадянина Лютого Олександра Степановича (онкозахворювання).
23. Про розгляд заяви громадянина Ткаченка Віктора Васильовича (онкозахворювання).
24. Про розгляд заяви громадянина Полозука Володимира Володимировича (після операції).
25. Про розгляд заяви громадянки Чумаченко Маргарити Анатоліївни (після операції).
26. Про розгляд заяви громадянина Комлика Миколи Івановича (на операцію).
27. Про розгляд заяви громадянки Куцубіної Валентини Василівни (на операцію).
28. Про розгляд заяви громадянина Пархоменка Дмитра Івановича (на операцію).
29. Про розгляд заяви громадянки Якущенко Валентини Фомінічни (на операцію).
30. Про розгляд заяви громадянки Токар Олени Іванівни (після інфарктів головного мозку).
31. Про розгляд заяви громадянки Петренко Тетяни Борисівни (хвороба серця).
32. Про розгляд заяви громадянки Король Олени Іванівни (інвалід дитинства).
33. Про розгляд заяви громадянина Горошевського Олександра Вікторовича (на поховання).
34. Про розгляд заяви громадянки Пустовалової Галини Іванівни (на поховання).
35. Про розгляд заяви громадянки Кисляк Людмили Олексіївни (соціально-побутові питання).
36. Про розгляд заяви громадянина Кисляка Валерія Анатолійовича соціально-побутові питання).
37. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Жукову Олександру Станіславовичу.
38. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Мартиненку Андрію Олеговичу.
39. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Пелещуку Ігорю Леонідовичу.
40. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Пимоненку Богдану Валерійовичу.
41. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Крячку Руслану Олександровичу.
42. Про уточнення місця розташування земельної ділянки гр. Вишні Віктора Дмитровича.
43. Про уточнення місця розташування земельних ділянок гр. Вишні Любов Дмитрівни.
44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Мальованому Івану Михайловичу.
45. Про уточнення місця розташування земельних ділянок гр. Ніконенка Романа Володимировича.
46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства і уточнення площі земельної ділянки, переданої у власність гр. Садовій Ользі Андріївні.
47. Про уточнення місця розташування земельної ділянки гр. Хохлової Ірини Анатоліївни.
48. Про розгляд заяви громадянина Левченко Олександр Іванович ( на операція).
49. Про розгляд заяви громадянина Авраменко Олександр (на операція).