Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування (не є дійсним)

ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

1.  директора КУ «Центр з надання соціальних послуг» Верхньосироватської сільської ради.

начальник управління.

За додатковою інформацією щодо вимог до кандидатів на заміщення вакантних посад, документів, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до Верхньосироватської сільської ради (с. Верхня Сироватка, площа Козацької Слави, 2; тел.: 690-006).

Термін прийняття документів – протягом 30-ти календарних днів із дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу (до 8 листопада 2019 року включно).