Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування (не є вже дійсною)

ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

1. Відділ організаційно – правового забезпечення та управління персоналом:

державний реєстратор на період соціальної відпустки основного працівника.
головний спеціаліст.

2. Фінансове управління:

спеціаліст.

4. Відділ земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства:

начальник відділу;

5. Відділ освіти, культури, молоді та спорту:

головний спеціаліст.

За додатковою інформацією щодо вимог до кандидатів на заміщення вакантних посад, документів, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до Верхньосироватської сільської ради (с. Верхня Сироватка, площа Козацької Слави, 2; тел.: 690-007).
Термін прийняття документів – протягом 30-ти календарних днів із дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу (до 24 жовтня 2019 року включно).