XXIX (позачергова) сесія VII скликання від 16 серпня 2019 року

1. Про внесення змін до Регламенту роботи Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області сьомого скликання.
2. Про внесення змін до структури та штатної чисельності Верхньосироватської сільської ради.
3. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Верхньосироватської сільської ради.
4. Про внесення змін до рішення Верхньосироватської сільської ради від 18.10.2018 року «Про розподіл коштів іншої субвенції Сумської міської ради на 2019 рік».
5. Про внесення змін до рішення Верхньосироватської сільської ради від 24.12.2018 року «Про бюджет Верхньосироватської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

6. Про внесення змін до рішення Верхньосироватської сільської ради від 24.06.2019 року «Про затвердження Порядку використання службового легкового автомобіля Верхньосироватської сільської ради».
7. Про встановлення надбавки за вислугу років.
8. Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації.
9. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Чернявському Андрію Сергійовичу.
10. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Щербаку Віталію Вікторовичу.
11. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Єфіменку Віктору Івановичу.
12. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Бойку Юрію Павловичу.
13. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Жиленку Юрію Вікторовичу.
14. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Коробці Андрію Васильовичу.
15. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Матвієнку Роману Леонідовичу.
16. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Матюченку Віталію Володимировичу.
17. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Нємцеву Івану Івановичу.
18. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Чумакову Миколі Олексійовичу.
19. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Шуляку Дмитру Сергійовичу.
20. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Носику Денису Ігоровичу.
21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність гр. Маслову Олегу Миколайовичу.
22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Білокур Яні Юріївні.
23. Про поновлення договору оренди земельної ділянки фізичній особі – підприємцю Кліщ Світлані Григорівні.
24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Толстєнковій Олені Юріївні.
25. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності (ТОВ «Сумська Індустріальна М’ясна Компанія» та ТОВ «Урожайна країна»).
26. Про надання земельної ділянки в користування Товариству з обмеженою відповідальністю «Урожайна країна» (під заправкою).
27. Про надання земельної ділянки в користування Товариству з обмеженою відповідальністю «Урожайна країна» (під зерноскладом).