Чергова сесія Верхньосироватської сільської ради знову не відбулась

12 липня відповідно до розпорядження сільського голови повинна була відбутись чергова сесія. До розгляду планувалось цілу низку питань, вкрай важливих для забезпечення нормальної життєдіяльності громадян. Однак, депутати, через чвари та особисті образи, плідно працювати на користь громади знову відмовились.
Формальна причина такої відмови – нумерація сесій в черговості їх проведення. Надумана причина, яка не може бути підставою для того, щоб не турбуватись про людей.

Зокрема, не вирішено питання відносно ремонту лікарні, придбання ліків по пільговим рецептам, ремонту дороги, добудови дитячого садочку, надання допомоги онкохворим, вирішення цілої низки земельних питань для наших жителів тощо.

Прикро, що через владні амбіції деякі люди так шкодять громаді.

Маємо надію, що в майбутньому все-таки депутатський корпус не буде відвертатись від громади і ми продовжимо тісну, продуктивну співпрацю.