01 липня 2019 року о 10.00 буде проведено 26 (позачергова) сесія 7 скликання

Ропорядженням сільського голови № 57-ОД зобов’язано ПРОВЕСТИ ДВАДЦЯТЬ ШОСТУ (позачергову) сесію Верхньосироватської сільської ради сьомого скликання 01 липня 2019 року о 10 годині 00 хвилин у приміщенні Верхньосироватського сільського Будинку культури.

На розгляд двадцять шостої (позачергової) сесії сьомого скликання відповідно до ч. 7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» винести питання:

– Про звіт сільського голови Верхньосироватської сільської ради за 2018 рік
Інформація: сільського голови Александрової А.М.

Також було прийнято рішення СКЛИКАТИ ДВАДЦЯТЬ СЬОМУ (позачергову) сесію Верхньосироватської сільської ради сьомого скликання на 01 липня 2019 року на 12 годину 00 хвилин, яка відбудеться у приміщенні Верхньосироватського сільського Будинку культури.

На розгляд двадцять сьомої (позачергової) сесії сьомого скликання винести наступні питання:

– Про внесення змін до рішення Верхньосироватської сільської ради від 24.12.2018 «Про бюджет Верхньосироватської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»
Інформація: начальник фінансового управління Шутько О.С.
– Про внесення змін до рішення Верхньосироватської сільської ради від 18.10.2018 року «Про розподіл коштів іншої субвенції Сумської міської ради на 2019 рік»
Інформація: начальник фінансового управління Шутько О.С.
– Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році
– Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік
Інформація: спеціаліста II категорії Почкун К.Є.
– Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку по групах підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах спрощеної системи оподаткування на 2020 рік.
– Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік.