У лікарні ліки Є!

Шановні жителі Верхньосироватської громади!

У зв’язку з поширенням неправдивої інформації щодо відсутності ліків по КНП «Центральна амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області», повідомляємо, що, на сьогоднішній день, Центральна амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Верхньосироватської сільської ради забезпечена усіма необхідними лікарськими засобами, згідно Постанови № 180 від 16.03.2017, для надання екстреної та невідкладної допомоги по локальним протоколам.

Лабораторія КНП «Центральна амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Верхньосироватської сільської ради також має усі необхідні реактиви.

Обсяги та потреби у закупівлі засобів визначається за видами медичної допомоги в порядку, встановленому Міністерством охорони здоров’я.

Національний перелік основних лікарських засобів затверджений вищезазначеною Посановою.

За більш детальною інформацією звертайтеся до директора та лікарів КНП «Центральна амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Верхньосироватської сільської ради.

Завжди перевіряйте інформацію.