9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей день Верньосироватська ОТГ традиційно вшановує ветеранів, учасників бойових дій, дітей війни та згадує всіх, чиє життя війна забрала.

Зранку, не дивлячись на дощову погоду, відбулися урочисті мітинги-реквієми «Вклоніться тим, хто в серці жити буде вічно» біля меморіальних комплексів у селах Залізняк, Верхня Сироватка, Великий Бобрик та Малий Бобрик.

Також учасниками творчих колективів Верхньосироватського та Великобобрицького сільських будинків культури були проведені святкові концерти для жителів та гостей громади.

Після концерту на сцені Верхньосироватського СБК колектив народних аматорівбула показана вистава «На сіножаті» за мотивами твору Л. Яновської.