XXIV сесія VII скликання від 14 березня 2019 року

Про звернення сільської ради до суду щодо розірвання договору оренди земельної ділянки з кадастровим номером 5924782900:05:005:0533.

Про внесення змін до рішення Верхньосироватської сільської ради від 24.12.2018 року «Про бюджет Верхньосироватської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку села Верхньосироватської сільської ради за 2018 рік.

Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Верхньосироватської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Про внесення змін до Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Верхньосироватської сільської ради.

Про делегування представника Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області до складу Госпітальної ради Сумського госпітального округу.

Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 – 2023 роки.

Про внесення змін до рішення Верхньосироватської сільської ради від 10.01.2019 року «Про скорочення чисельності і штату працівників Комунального некомерційного підприємства «ЦАЗПСМ» Верхньосироватської сільської ради».

Про внесення змін до рішення Верхньосироватської сільської ради від 24.12.2018 року «Про затвердження штатної чисельності установ, що фінансуються з місцевого бюджету на 2019 рік».

Про надання матеріальної допомоги учаснику бойових дій АТО Кириченку Ю.О. (повторний розгляд)

Про надання матеріальної допомоги учаснику бойових дій АТО Харламову М.М.

Про розгляд заяви громадянки Галян Раїси Олексіївни.

Про розгляд заяви громадянина Заскоки Юрія Івановича.

Про розгляд заяви громадянина Загорулько Миколи Андрійовича.

Про розгляд заяви громадянки Лугової Валентини Іванівни.

Про розгляд заяви громадянки Мальованої Катерини Миколаївни.

Про розгляд заяви громадянки Гавенко Наталії Олексіївни.

Про розгляд заяви громадянки Шинкус Валентини Миколаївни.

Про розгляд заяви громадянки Велітченко Тетяни Іванівни.

Про розгляд заяви громадянина Обозного Олега Олександровича.

Про демонтаж будівлі лікарні.

Про укладення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки (гр. Сосєдською Н. П.)

Про передачу у власність земельних ділянок (гр. Заводуну Володимиру Вікторовичу).

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Верхньосироватської сільської ради № 27 від 06.05.1994 року «Про приватизацію земельних ділянок громадян садівничого товариства «Бездрицький» (гр. Костеріну Володимиру Анатолійовичу).

Про надання дозволу на виготовлення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства (гр. Дєдушевій Вірі Пилипівні).

Про надання дозволу на виготовлення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства (гр. Гризун Надії Анатоліївні).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства та уточнення площ земельних ділянок, що передані у власність (гр. Скалибердіній Олені Михайлівні).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність (гр. Семенову Юрію Вікторовичу).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства та уточнення площі земельної ділянки, переданої у власність (гр. Пархоменка Дмитра Івановича).