Налагодження тісної співпраці органів місцевого самоврядування та закладів освіти ОТГ

27 березня відбулася зустріч працівників відділу «Служба у справах дітей» Верхньосироватскої сільської ради (начальник – Наталія ЮСУПОВА, головний спеціаліст – Марина НОВАК) із директорами, учителями шкіл, вихователями дитячих садочків нашої ОТГ.
Окрім, представників Служби були також присутні голова опікунської ради Ірина КУЛИЖКА та начальник відділу організаційно-правового забезпечення та управління персоналом Світлана МІНЯЙЛО.
На дружній зустрічі говорили про основні напрямки роботи Служби у справах дітей, про реформи та співпрацю органів освіти, батьків та органів місцевого самоврядування, про нові форми виховання дітей, які тимчасово відібрані у батьків. Не оминули і гострих питань – булінг школярів та відповідальність батьків за своїх дітей.