Жителька ОТГ відсвяткувала свій сторічний ювілей

15 березня відсвяткувала своє сторіччя жителька села Стінка Голопьорова Марія Кузьмівна. Привітати ювілярку завітали представники сільської ради, які передали їй відзнаку та поздоровлення від голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка та почесну грамоту від Верхньосироватської сільської ради.

Марія Кузьмівна народилась 15 березня 1919 року в селі Ізрог Бєлгородської області. Вона була найстаршою із трьох сестер. Одна померла в 4 роки під час голоду 1932-1933 років, інша загинула у 18 років в 1941 році. Марія Кузьмівна в 1938 році вийшла заміж, народила доньку. Чоловік її пройшов усю війну, а після війни залишив її. З 24 років вона залишилася одна виховувати доньку, більше заміж не виходила. Майже все своє життя прожила в місті Зайцеве Донецької області. Працювала продавчинею в магазині. А коли мати Марії Кузьмівни втратила можливість сама пересуватися, стала її доглядати. Зараз у Марії Кузьмівни 2 онуки, 2 правнуки та 3 праправнуки. Коли єдина донька Марії Кузьмівни вийшла на пенсію, вона забрала матір до себе, в Сумську область, наразі проживають в селі Стінка Верхньосироватської ОТГ.

Бажаємо ювілярці міцного здоров’я, життєвої наснаги та подовше радувати оточуючих своєю посмішкою та жагою до життя.