Про делегування представника Верхньосироватської сільської ради до складу госпітальної ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 р. № 17-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Сумської області», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20.02.2017р. № 165 «Про затвердження Примірного положення про госпітальний округ», розпорядження Сумської обласної державної адміністрації від 19.02.2019 р. № 108-ОД «Про затвердження Плану першочергових дій по створенню в Сумській області госпітальних округів» із метою удосконалення системи охорони здоров’я, поліпшення надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню згідно рішення виконавчого комітету Верхньосироватської сільської ради від 27.02.2019 № 22 «Про делегування представника Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області до складу госпітальної ради Сумського госпітального округу» представником від Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області до складу Госпітальної ради Сумського госпітального округу делеговано голову Верхньосироватської сільської ради АЛЕКСАНДРОВУ Аллу Миколаївну.