«Хліборобська пісня – 2019» завітала до Верхньої Сироватки

У неділю, 17 лютого, Верхньосироватський сільський будинок культури гостинно вітав учасників та гостей чергового етапу Сумського районного фестивалю-конкурсу народної творчості «Хліборобська пісня».

З привітальним словом до глядачів та аматорів сцени звернувся голова Сумської районної державної адміністрації ГЕННАДІЙ ДОРОШЕНКО, начальник відділу культури Сумської РДА ЮРІЙ ХОЛОДЬОН, Верхньосироватський сільський голова АЛЛА АЛЕКСАНДРОВА.

Конкурсна частина розпочалася з тріумфального виступу Верхньосироватського СБК, естафету продовжили колективи Токарівського, Нижньосироватського, Бездрицького, Великобобрицького та Могрицького сільських будинків культури.
Великобобрицький СБК Верхньосироватської ОТГ, не дивлячись на те, що тільки вдруге приймає участь у фестивалі, відзначився високим рівнем підготовки до конкурсу. Особливо глядачів вразили вокальні номери у виконанні Віталія та Марини Велітченко та колективу «Горецвіт».

Тож ж нетерпінням чекаємо рішення конкурсної комісії та бажаємо успіхів нашим будинкам культури.