Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цьому році ця пам’ятна дата приурочена до 30-х роковин виведення радянських військ з Афганістану. Зважаючи на історичну та соціальну важливість цієї дати для України та її громадян, Верхньосироватська громада не оминула увагою 12 воїнів-інтернаціоналістів, які проживають на території ОТГ.

Напередодні річниці сільським головою АЛЛОЮ АЛЕКСАНДРОВОЮ була проведена зустріч з учасниками бойових дій. Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері та була сповнена спогадами про бойові подвиги та про побратимів, яких вже нема.

У зустрічі прийняв участь учасник бойових дій в Афганістані, директор ТОВ «Гідронамив» ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВСЬКИЙ.

Дякуємо ТОВ «Гідронамив» за подарунки для наших воїнів-інтернаціоналістів.