Шановні виборці Сумського району!

Нагадуємо, що чергові вибори Президента України призначені на 31 березня 2019 року.

У зв’язку з цим, якщо Ви маєте сумніви щодо правильності Ваших персональних даних виборця, просимо Вас для уточнення звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сумської райдержадміністрації, який знаходиться за адресою – м. Суми, вул. Іллінська, 97 (4-й поверх, каб. №35). При собі мати паспорт.

В першу чергу, ця інформація стосується тих громадян, яким в 2018-19 роках виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство. А також ті громадяни, які на попередніх виборах не були виявлені у списках виборців або мали помилки у даних.

Наголошуємо – не залишайте перевірку даних на останній день, оскільки за пять днів до виборів виправлення вносяться лише за рішенням суду. У день виборів внесення виправлень є неможливим.

Памятайте – Ваш вибір є важливим!