Під час свята Богоявлення – Хрещення Господнього дотримуйтеся правил поводження на водоймах

19 січня 2019 року о 14:00 на озері Журавлине, що у селі Стінка Сумського району відбудеться святкування Хрещення Господнього.

Хрещення Господнє або Богоявлення – одне із найбільших православних свят. Вважається, що вода освячена цього дня має цілющі властивості. А той, хто зануриться у крижану воду – матиме здоров’я у тілі та в душі.
Вірити чи ні – справа кожного. У разі, якщо Ви вирішите пірнати, ми нагадуємо Вам правила поводження на водоймах під час проведення обряду:

– НЕ ВИХОДЬТЕ без потреби на лід, НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ ДІТЕЙ поблизу річки або іншої водойми;

– РЕТЕЛЬНО ОБИРАЙТЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЗАНУРЮВАННЯ! Міцним льодом вважається прозорий лід із синюватим або зеленуватим відтінком при товщині не менше 15 сантиметрів за температури повітря нижче 0 °С;

– ЗАНУРЮВАТИСЬ У ВОДУ МОЖНА в спеціально відведених для цього місцях у присутності медичного працівника та НЕ БІЛЬШЕ ЯК НА 20 СЕКУНД! Якщо знаходитися у воді більш тривалий час, виникає переохолодження організму.

– категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ЗАНУРЮВАТИСЬ У КРИЖАНУ ВОДУ У СТАНІ АЛКОГОЛЬНОГО СП’ЯНІННЯ!

– ПІСЛЯ ЗАНУРЕННЯ обов’язково треба розтертися сухим рушником і зігрітися гарячим чаєм.

Ми сподіваємося, що дотримання правил допоможуть Вам отримати задоволення від занурення і свято Водохрещі принесе Вам здоров’я на довгі роки!