Модернізація соціальної підтримки населення – одне з пріоритетних завдань Верхньосироватської об’єднаної громади на 2019 рік

Із впровадженням реформи з децентралізації, утворенням об’єднаних територіальних громад та розширенням їх повноважень, помітно зросла потреба у відповідному їх інформаційному, технічному та кадровому забезпеченні.

Тому з метою забезпечення надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей, підвищення професійних рівнів працівників структурних підрозділів виконавчих органів ОТГ наказом Міністерства соціальної політики України від 20.07.20181051 в країні визначено 234 ОТГ, що отримають комп’ютерне обладнання в якості підтримки для виконання своїх функцій, до складу яких ввійшла і Верхньосироватська сільська рада.

Для надання методичної та практичної допомоги з підготовки нормативно-правової бази діяльності у зазначених сферах з робочим візитом до сільської ради завітали заступник департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації ЛЮДМИЛА МУСІЯКА, начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю цього ж департаменту ТЕТЯНА МАРЧЕНКО, начальник управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації ТЕТЯНА ГАПОН та заступник начальника управління ВІТА МОГИЛА, які визначили стан готовності Верхньосироватської ОТГ до виконання покладених функцій та завдань на належному рівні.