7 грудня відзначали День місцевого самоврядування в Україні

Це свято усіх, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання міст і громад.

Наша Верхньосироватська обєднана громада ще зовсім молода. У 2018 році нам виповнився лише рік, але ми маємо потужну команду, яка об’єднує кваліфікованих, енергійних, розумних, наполегливих працівників. За останній рік нам довелося подолати немало труднощів. Постійно доводиться вивчати, освоювати нові правила, щоб втілювати державні реформи на місцях. Усе це робиться задля покращення умов життя наших громадян. Звичайно, усі зміни не можуть відбутися у такий короткий проміжок часу. Але ми взяли курс на поліпшення життя громади і упевнено будемо його тримати.

Підтвердженням наших старань стають перемоги у конкурсах, нагороди та визнання. Так, напередодні колектив Верхньосироватської сільської ради за відданість справі, високий професіоналізм у виконанні службових обов’язків було нагороджено грамотою голови Сумської районної державної адміністрації.

Велике спасибі громадянам, які беруть активну участь у житті громади, які не лише підтримують, але й критикують нашу роботу. Завдяки критиці ми знаємо де ще потрібно докласти наших зусиль для досягнення найкращого результату.

Також дякуємо учням та вчителям Верхньосироватської спеціалізованої школи за пізнавальну розповідь, екскурсію музеєм та надзвичайний святковий концерт. Дуже приємно усвідомлювати, що саме наша громада багата такими талантами.

Ми й надалі будемо працювати на благо нашої Верхньосироватської громади!