Урок мужності та патріотичності

У Верхньосироватській школі відбулася зустріч учасника бойових дій на сході України, нашого земляка Миколи ЖУКОВА зі школярами.

Микола Володимирович перебуває в АТО із 2014 року у складі Сумського 15-го окремого мотопіхотного батальйону 58 бригади.

Темою для розмови була не лише війна. Запрошений гість розповідав про патріотизм та мужність захисників нашої держави. Говорили і про мир. Про те, що треба цінувати мирне життя, берегти країну, рідних.

Звичайно, не оминули й того, що зараз на території нашої країни відбуваються страшні речі. І дуже важливо у такий час відчувати підтримку, допомогу один одного. Важливо цінувати те, що тут, на мирній території, ми можемо спокійно планувати своє життя. Спокійно ходити вулицями рідного села і не боятися обстрілів…
Учнів цікавили питання: що таке війна, чи довго вона триватиме, навіщо вона взагалі потрібна?

Ясна річ, що дітям усього пояснити не можна. Микола Володимирович сказав, що звичайно, ніхто не хоче війни, усі хочуть жити у мирі. Усі – і мирні жителі , і військові прагнуть швидшого закінчення воєнного конфлікту. Але, коли ворог є на нашій землі, коли вже скільки полягло побратимів – молодих, старших і зовсім досвідчених, чоловіків, жінок – то «ми просто повинні стояти до переможного кінця».

Від себе ми можемо додати лише, що з такими відданими та мужніми захисниками перемога ОБОВ’ЯЗКОВО буде за народом України. Не дивлячись ні на що, вони і серцем і тілом за державу, за мир і спокій на своїй землі. Саме із таких героїв варто брати приклад мужності, стійкості, відваги. Слава героям!!!