Шановні працівники культури!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Саме культура робить із людини особистість. А збереження культурних традицій робить сильнішою та згуртованішою цілу націю. Українська культура займає гідну нішу у світовому співтоваристві, оскільки має давні коріння. Нам є чим пишатися. Багатовікова історія збагатила український народ неповторними цінностями – піснями, танцями, поезією, гумерезками…

Дякуючи вашій праці та бажанню, зберігаються та відтворюються культурні цінності нашої держави.
Жодне свято, жоден урочистий захід не обходиться без вашої участі. Дуже приємно, що про наших учасників народного мистецтва знають і за межами громади.

Тож нехай не полишає вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань. Нехай здійсняться усі ваші творчі плани та задуми. Нехай відгукнеться вам вдячністю ваша справа.

Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям

Із повагою голова Верхньосироватської сільської ради Алла АЛЕКСАНДРОВА