Підсумки загальних зборів громадян села Верхня Сироватка

3-го листопада 2018 року пройшли загальні збори громадян села Верхня Сироватка під головуванням сільського голови Алли АЛЕКСАНДРОВОЇ. На збори був також запрошений начальник управління інфраструктури Сумької обласної державної адміністрації Володимир ДУДЧЕНКО. Тема для обговорення – здійснення маршрутних перевезень на маршруті СУМИ-СТІНКА, СУМИ-ЗАЛІЗНЯК, СУМИ-ВЕРХНЯ СИРОВАТКА. Збори були продуктивними та жвавими, оскільки зачепали інтереси жителів, які мають протилежні думки один до одного.

Володимир ДУДЧЕНКО надав вичерпну інформацію про те, які заходи вжиті для врегулювання питання щодо перевезень та відповів на питання жителів громади. Результатом обговорень стало прийняття присутніми рішення про звернення до обласної адміністрації про можливість розгляду питання щодо збільшення кількості зупинок (із однієї до чотирьох) транзитного транспорту краснопільського напрямку на території села (46 голосів присутніх). Проти збільшення кількості зупинок категорично виступили жителі вул. Калинова (Долина), тому що в такому випадку, на їхню думку, зростає вірогідність залишитись без маршрутного транспорту за няпрямом № 154. Також присутніми було прийнято рішення щодо оптимізації роботи маршруту № 154: врегулювання графіку руху транспорту та дотримання цього графіку водіями «маршруток».

На сьогоднішній день проблема транспортних перевезень приміських маршрутів актуальна не тільки для Верхньої Сироватки, а й для всіх сел, які наближені до міст обласного значення. Маємо надію, що відкритий діалог влади та жителів нашої ОТГ дасть свій позитивний результат у майбутньому.