До уваги жителів Верхньосироватської ОТГ, які є суб’єктами господарської діяльності аграрного сектору економіки!!!

Сумська районна державна адміністрація повідомляє:

на території області діє «Програма розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року». Згідно неї передбачаються наступні заходи:

• виробництво органічної продукції;
• створення молокоприймальних та молокопереробних підприємств;
• створення підприємств із вирощування та зберігання ягідних культур;
• відтворення племінного поголів’я вівцематок, баранів, ярок та ін.

Також, відповідно до п. 2.5 цієї Програми, із метою підвищення кваліфікації відповідних менеджерів органів місцевого самоврядування ОТГ, сільських, селищних рад, оголошено конкурс за напрямом «Підвищення кваліфікації відповідних менеджерів органів місцевого самоврядування та державних органів на підготовку фахівців з регіонального менеджменту за освітнім ступенем «Магістр» магістерського курсу «Регіонального менеджмент»».

За більш детальною інформацією звертатись до Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29.