Відтепер бізнес і нерухомість можна зареєструвати безпосередньо в Верхньосироватській сільській раді

Так, Верхньосироватською сільською радою розпочато прийом документів щодо отримання громадянами послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, прав власності та інших речових прав на нерухоме майно.

Громадяни, звернувшись до сільської ради, можуть:

• отримати повний спектр послуг щодо реєстрації юридичних осіб (крім громадських формувань) та фізичних осіб-підприємців – утворення, зміни, припинення;

• зареєструвати набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно;

• виправлення технічних помилок у відповідних реєстрах;

• отримання витягів та інформацій з реєстрів у паперовій формі.

По вищезазначеним питанням звертатися до начальника загального відділу Вернхьосироватської сільської ради – Міняйло Світлани Миколаївни.

Прийом громадян проводиться щочетверга з 9.00. до 16.00 за адресою: с. Верхня Сироватка, площа Козацької Слави, 2.

Більш детальну інформацію щодо повного переліку та вартості послуг можна дізнатися в категорії «Адміністративні послуги» – «Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно».