Відтепер можна підписати декларацію з лікарями «Центральна амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області

Як відомо,  з квітня цього року стартувала кампанія “Лікар для кожної сім’ї”, за якою людина має обрати свого сімейного лікаря, терапевта, педіатра та підписати з ним декларацію”.  Це зроблено для того, щоб кожен, незалежно від місця реєстрації, міг завжди звернутися по медичну допомогу до того лікаря, якому довіряє.

Наразі така послуга стала можлива і у нашій ОТГ.

Щоб підписати декларацію, ви маєте звернутися до лікарні. При собі потрібно мати:

– паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.

– мобільний телефон. Представник медзакладу (працівник реєстратури, медсестра або лікар) введе ваші дані в електронну систему охорони здоров’я. На ваш мобільний надійде СМС з кодом. Повідомте цей код представнику медзакладу для реєстрації.

Із електронної системи роздрукують декларацію з вашими даними. Перевірте та підпишіть.

Все. Тепер у вас є особистий лікар.

Зазначимо, укладання декларації не означає, що ви не маєте права обрати іншого лікаря. У будь-який момент виможете підписати нову декларацію з іншим лікарем. При цьому не потрібно скасовувати стару – зміни автоматично будуть зафіксовані у електронній системі.

Тож, обирайте свого лікаря і будьте здорові!