Верхньосироватський Будинок культури – перший на Сумщині!

За підсумками регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу сільських закладів культури на Сумщині Верхньосироватський СБК (директор Інна КРАВЧЕНКО) отримав перше місце.

Друге місце отримали колектив СБК у селі Алтинівка Кролевецького району (очільник Олександр НЕЧИПОРЕНКО) та Пушкарівський сільський будинок культури (директор – Тамара ШИПІЦИНА).

Бронзові місця розділили Рябинівський сільський будинок культури Киріківської селищної ради Великописарівського району (очільник – Василь МОСКАЛЕНКО), Полошківський СБК Глухівського району (директор – Наталія ЩАСНА та КЗ «Соснівський сільський будинок культури» (керівник – Тетяна ХЛИСТУН) Шалигінської селищної ради Глухівського району.

Всього в огляді взяли участь 29 закладів культури, серед яких є селищний та сільські будинки культури, сільські клуби та сільський центр культури і дозвілля.

Щиро вітаємо весь колектив Верхньосироватського будинку культури із перемогою. Бажаємо подальших успіхів та підкорення нових вершин!