До першого вересня готові

Цього року до садочків нашої ОТГ прийшли 127 діток, за шкільні парти в нашій громаді сядуть 504 учні, із них вперше підуть до школи 71 школярик.

Нагадаємо, що на території нашої ОТГ працюють три заклади середньої освіти – опорний заклад Верхньосироватська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, Великобобрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів і Малобобрицький НВК. Також два заклади дошкільної освіти – «Сонечко» (Верхня Сироватка) та «Барвінок» (Великий Бобрик).

Із першого вересня стартує освітня реформа – Нова українська школа (НУШ). Згідно неї, вводяться нові правила і стандарти навчання. До цих нововведень мають бути готові не лише вчителі та учні, але й класні кімнати. Так, відділом освіти закуплені якісно нові меблі – 75 одномісних парт зі стільцями, 20 модульних дитячих шаф, письмові столи та крісла для вчителів перших класів, комплекти мультимедійного обладнання, дидактичні матеріали та стенди.

У школах та садочках проведені поточні ремонти. Для шкіл Великого Бобрика та Верхньої Сироватки придбано матеріали для ремонту. У Великому Бобрику відремонтовано підлогу, в кімнаті для першого класу зроблена натяжна стеля. У Верхньосироватському закладі освіти в коридорі укладена нова плитка.

Не забули і про їдальні. До нового навчального року придбано новий посуд (Верхньосироватська школа та НВК у Малому Бобрику), спецодяг для працівників, для Великобобрицької ЗОШ придбано нову мясорубку та холодильник.

У садочках нашої громади також не відстали з приведенням до ладу закладів. У «Сонечку» (Верхня Сироватка), окрім косметичного ремонту в кімнатах, проведений ремонт підлоги в харчоблоці та пральній кімнаті. Для користування в садочок придбали пилосос, бойлер.

У «Барвінку» (Великий Бобрик) також проведений поточний косметичний ремонт, придбано пилосос, пральну машину та ваги. В обох ДНЗ оновлено посуд та кухонний інвентар.

До осінньо-зимового періоду всі заклади стовідсотково забезпечені вугіллям та вже на 80% дровами.

Тож до старту нового навчального року в школах та садочках проведено чимало роботи. Головне, що процес оновлення навчальних і дошкільних закладів розпочато. Маємо надію, що далі буде більше.