Краще спортивне село Сумського району

11 серпня Верхня Сироватка приймала гостей із девяти громад Сумського району. Усі вони завітали на змагання «Краще спортивне село Сумського району». До речі, спортивне свято такого масштабу уперше проводилося у Сумському районі.

На стадіоні ARENA V.SYROVATKA, окрім наших учасників, свій спортивний азарт проявляли команди із Бездрицької, Великовільмівської, Миколаївської, Нижньосироватської, Садівської, Степанівської, Стецьківської, Хотінської територіальних громад та Яструбинської сільської ради.

Після урочистостей, розпочалася найцікавіша частина свята – самі змагання. Свої здібності спортсмени показали у восьми дисциплінах – армспорт, шахи, шашки, настільний теніс, перетягування канату, мініфутбол, гирьовий спорт.

Для команд та гучних вболівальників серпнева спека не стала на заваді. Усі вони без перебільшення виклались на всі сто. Свято спорту вдалося на славу. І ось він – головний момент змагань – визначення переможців. Почесна трійця переможців: Хотінська об’єднана громада – перше місце, із невеликим відривом, на другому місці спортсмени із нашої Верхньосироватської ОТГ і на третьому місці – команда із Степанівської громади.

Маємо надію, що спортивний дух не згасне у наших громадах і наступного року ще більше команд приєднається до свята спорту. До нових зустрічей.