Нотаріальні послуги

Весільний сезон у самому розпалі і дуже приємно, що все більше наших пар вирішують об’єднати свої долі на малій батьківщині. Цьогоріч на території Верхносироватської ОТГ вже зареєстровано одинадцять шлюбів.

До речі, у Верхньосироватській сільській раді можна не лише узаконити свої сімейні відносини. За перше півріччя поточного року на території ОТГ було вчинено 456 нотаріальних дій. До них належать складення заповітів, довіреностей, засвідчення копій та засвідчення підписів. Видано 93 довідки-характеристики на відкриття спадщини, а також довідки для відчуження майна. У сільській раді громадяни отримують свідоцтва про народження та про смерть. За половину 2018 року було видано вісім свідоцтв про народження та 74 про смерть.

У будь-якому випадку, під час вчинення нотаріальних дій, за допомогою жителі Верхньосироватської ОТГ можуть звертатися до сільської ради.

Перелік послуг

1. у сфері нотаріату:
• посвідчення довіреностей
• посвідчення заповітів
• засвідчення справжності фотокопій документів
• засвідчення справжності підпису на заявах
(вищезазначені дії проводяться по четвергах і п’ятницях)

2. у сфері реєстрації актів цивільного стану:
• видача свідоцтва про народження
• видача свідоцтва про смерть
• реєстрація шлюбу

3. видача довідок: