Благоустрій

«Село на нашій Україні, неначе писанка село» – так колись писав про село Тарас Шевченко. У наш час чистота, краса, ошатність маленьких і великих сіл є не менш важливим. Саме тому у Верхньосироватській ОТГ питанню по благоустрою територій приділяється значна увага.

Так, за останній час у цьому напрямку були проведені наступні роботи:

• косіння трави на узбіччях доріг;
• були приведені в належний стан колодязі (заміна кілець, чистка колодязів, встановлені надбудови над колодязями );
• пофарбований ринок в центрі села Верхня Сироватка;
• проводиться спилювання аварійно-небезпечних, сухостійних дерев;
• підсипаються дороги (провулок Шевченківський, дорога по вулиці Єдності до дитячого садочка, по вулиці Волошкова, частково підсипані вулиці Космічна та Озерна);
• завезений пісок на волейбольний майданчик у селі Залізняк та дитячий майданчик у Верхній Сироватці.

Приємно, що знаходяться однодумці, які допомагають підтримувати охайність території ОТГ. Зокрема, дякуємо за співпрацю ТОВ «Керамея» та ТОВ «Гідронамив».

На цьому роботи по благоустрою не закінчуються. Сільська рада й надалі буде робити все можливе, щоб про села нашої ОТГ можна було писати вірші.