Фінансова допомога жителям Верхньосироватської ОТГ

72 тисячі 300 гривень – саме таку суму допомоги було виділено за перше півріччя 2018 року жителям Верхньосироватської ОТГ.

Життя є непередбачуваним і бувають у ньому не лише приємні миті – поважні ювілеї, але й, нажаль, скрутні моменти – хвороби, пожежі…

Важливо щоби у всіх ситуаціях була відчутна підтримка і матеріальна допомога. Для таких цілей у місцевому бюджеті передбачаються кошти за класифікацією «Інші видатки на соціальний захист населення».

Так, за перше півріччя поточного року було виділено:

• 45 тисяч – для осіб, які потребують довготривалого лікування та проведення медичних операцій (15 чоловік) ;
  • 18,5 тисяч – для осіб, які потерпіли від наслідків пожежі (5 чоловік);
  • 7 тисяч – на поховання в багатодітній сімї;
  • тисячу гривень було виділено вдові учаснику АТО;
  • 800 гривень – на ювілеї до 90 і 100-річчя (2 чоловіки).

Звичайно, хотілося б допомогти кожному, хто цього потребує. Але подібну допомогу можуть отримати лише певні категорії громадян одноразово на підставі наданих документів (яких саме див. «Оформлення соціальних допомог»).