Нова будівля для Верхньосироватської сільської ради

Нарешті, завдяки зусиллям сільського голови Алли АЛЕКСАНДРОВОЇ у Верхньосироватської сільської ради буде нова простора будівля.

Не для кого не є секретом, що зі створенням ОТГ нинішнє приміщення сільської ради (площа Козацької слави, №2) стало затісним та незручним. Адже зі створенням громади, спектр послуг сільської ради і відповідно кількість спеціалістів в рази збільшилися. Тож 5 липня 2018 року відбулося дарування будівлі ТОВ «Урожайна країна» (директор Андрій ГНЕЛИЦЬКИЙ) за адресою с. Верхня Сироватка, вул. Макаренка, 36 Верхньосироватській сільській раді.

Загальна площа будівлі становить 220 м. кв. (проти 171 м. кв. старого приміщення). У подальшому планується поточний ремонт. Тож незабаром усі спеціалісти Верхньосироватської сільської ради будуть знаходитися в одному приміщенні, а це значно покращить і якість роботи спеціалістів, і рівень надання послуг населенню.

Ми впевнені, що на цьому позитивні зміни в житті громади не закінчуються, адже наша громада має ще багато амбітних планів та цілей.

Дякуємо ТОВ “Урожайна країна” за плідну співпрацю!