Літній відпочинок у Верхньосироватській ОТГ

Цього року пришкільні табори «Ягідка» (Верхньосироватська спеціалізована школа), «Сонечко», мовний табір (Великобобрицька загальноосвітня школа) та «Дзвіночок» (Малобобрицький НВК) працювали з 29 травня по 15 червня.

Усього оздоровлено 240 дітей (150 – Верхньосироватська спеціалізована школа; 75 – Великобобрицька ЗОШ; 15 – Малобобрицький НВК).

Середня вартість харчування становила 35,00 гривень (найбільше серед громад).

Варто зазначити, що на оздоровлення школярів ( харчування та путівки) було витрачено 448 106 гривень, із них лише 50 506 гривень – дотація із державного бюджету. Із цих коштів (236 000 грн) закуплені путівки на відпочинок школярів у приміських таборах – «Зоряний» ПАТ Сумихімпром (25 дітей), табір ВП ОДЦ «Чайка» (10 дітей), «Артек» м. Київ (2 дітей), «Зоряний» «Шляхрембуд» (1 дитина).

Для вихованців в таборах була створена насичена програма. Проведені цікаві зустрічі із представниками поліції, фахівцем соціальної роботи Сумського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Діти відвідали з екскурсіями страусину ферму (с. Верхня Сироватка), «Вакулину байку» (с. Бездрик), питомник у Великобобрицькому лісництві, центр юних натуралістів та сувенірний цех (м. Суми).

У Великобобрицькій ЗОШ працював англомовний табір. Тут основну увагу було звернено на покращення знань з англійської мови. Вихованці переглядали наукові англомовні фільми, покращували свої уміння говоріння англійською мовою. Окрім цього, вихователі проводили різноманітні квести, вікторини.

Щодня для школярів усіх таборів проводилися цікаві конкурси на різні теми: «Винахідливі художники», «Найкраща шляпка», «Танцюють всі», «Веселі старти», «Конкурс прощальних листів з табором», брейн-ринги, вікторини, віртуальні розваги. Діти брали активну участь у створенні вистав, підготовці свята до Дня захисту дітей.