Домовленостей щодо поновлення перевезень маршрутом «Верхня Сироватка – Суми» досягнуто!

Після тривалого пошуку перевізника обласна влада не змогла забезпечити функціонування маршруту, який вкрай важливий для нормального функціонування нашої громади. Враховуючи критичність ситуації сільська рада почала самостійно домовлятись зі здійсненням перевезень і нарешті перевізника знайдено.

Однак для того, щоб маршрут почав функціонувати, перевізнику критично не вистачає водіїв категорії «Д». Тому Верхньосироватська сільська рада терміново запрошує до роботи водіїв на маршрут сполученням «Верхня Сироватка – Суми». Офіційне працевлаштування.

За більш детальною інформацією звертатись до сільської ради за адресою с. Верхня Сироватка, площа Козацької Слави, 2