Надавати соціальну допомогу вдома стало легше

5 червня працівники відділу надання соціальних послуг Верхньосироватскої сільської ради отримали новенькі велосипеди, придбані за рахунок коштів сільського бюджету. Відтепер соціальним робітникам обслуговувати осіб вдома буде значно простіше – нові зручні велосипеди дозволять швидко добиратись до своїх підопічних у віддалені куточки ОТГ.

Для відома: відділ надання соціальних послуг налічує 6 соціальних робітників, 2 з яких обслуговують осіб, які проживають на території Великобобрицького старостинського округу. Начальник відділу – Воробйова Ірина Миколаївна. Соціальний робітник виконує комплекс робіт з догляду за пенсіонерами, інвалідами та одинокими непрацездатними громадянами похилого віку і, зважаючи на їх немічність, інвалідність або хворобу, надає на підставі зазначених у медичній карті висновків лікарів про ступінь втрати здатності до самообслуговування послуги, передбачені договором, який укладено між одиноким непрацездатним громадянином і сільською радою.

Станом на червень 2018 року на обслуговуванні знаходиться 46 осіб. У майбутньому планується розширення видів соціальних послуг, які будуть надаватись особам, які в них потребують.