Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Верхньосироватської сільської ради

Повідомлення  про оприлюднення проектів регуляторних актів Верхньосироватської сільської ради: «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік», «Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку по групах підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах спрощеної системи оподаткування на 2019 рік».

Проекти рішень сільської ради розроблені постійною комісією Верхньосироватської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Основною метою прийняття регуляторних актів є забезпечення надходжень до бюджету Верхньосироватської сільської ради та виконання вимог Податкового кодексу України.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Верхньосироватської сільської ради у вкладці «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому та електронному вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу за адресою: пл. Козацької Слави, 2, с. Верхня Сироватка, електронна пошта: VS_rada@ukr.net