Дитсадочок, прощавай!

Настає пора, коли маленькі дітки стають школярами, а батьки дивуються з того, як швидко вони подорослішали. Але перед тим як привітати школу, необхідно сказати «до побачення» дитячому садочку.
31 травня відбулось свято прощання з садочком в ЗДО «Ясла-садок «Сонечко» Верхньосироватської сільської ради. У цьому році свято вийшло особливим – садочок залишають випускники в 50 раз. На свято також завітали представники сільської ради, які привітали присутніх з такою значимою подією в житті та подарували садочку подарунки.

Це перший випускний у життя для 43 малюків. Красиве свято, але одночасно і сумне, адже дітки починають прощатися з дитинством. Тож побажаємо, щоб у кожного сьогоднішнього малюка в неминучому дорослому житті обов’язково здійснилася дитяча мрія.